Прапори-віндери

Рекламний мобільний прапор віндер дозволить уникнути додаткових витрат на транспортування, встановлення та експонування. Різноманіття форм задовольнить вимоги щодо гармонійного розміщення логотипу та інформації на полотнищі прапора. Конструкція прапора дозволяє розміщення як всередині приміщення, так і зовні.

Мобільні прапори віндери можуть мати різну форму: вітрило, перо, крило, крапля.

Зупинити свій вибір варто на тій формі, яка найбільше відповідає логотипу компанії, чи іншому зображенню, що Ви плануєте розмістити на полотні. Прапори для нетривалого використання виготовляють із штучного шовку. Для довготривалого використання варто обрати прапорну сітку.

Спосіб друку – сублімаційний. Застосовується односторонній та двосторонній друк.

Флагшток віндера кріпиться в основу, що обирається в залежності від місця встановлення конструкції.

Прапор віндер за доступною ціною, зручний у транспортуванні, простий у використанні займає важливе місце серед рекламних засобів. Конструктивно мобільні флагштоки влаштовані так, що прапор постійно знаходиться в розгорнутому вигляді. Рекламний прапор з логотипом прорекламує Вашу компанію як зовні, так і всередині приміщення. Розмістити мобільні флагштоки поряд зі стендом на тематичній виставці чи в автосалоні так само легко, як і на відкритому майданчику чи перед входом в магазин. Рекламні прапори вуличні привернуть увагу відвідувачів до вашої локації під час масових заходів та допоможуть зорієнтуватись учасникам під час спортивних змагань.

Чому варто купити мобільний прапор віндер?

Завдяки конструкції флагштоки мобільні віндер мають такі переваги:

 • прапор завжди знаходиться в розгорнутому вигляді незалежно від наявності вітру, що робить зображення завжди доступним погляду;
 • флагшток віндер розбірний, має невелику вагу, що робить його зручним у транспортуванні;
 • завдяки мобільності конструкцію легко доставити у нове місце та привернути підвищену увагу до реклами товарів та послуг;
 • зображення на прапорі розміщується і на рівні погляду, і вище голів відвідувачів, що на багатолюдному заході забезпечить повний доступ до інформації;
 • обрана основа допоможе встановити флагшток віндер на будь-яку поверхню та забезпечить гарну стійкість флагштока;
 • можливе встановлення як в приміщенні, так і просто неба;
 • проста конструкція допоможе швидко встановити флагшток без спеціальних інструментів та навичок – монтаж займає до 3-х хвилин;
 • всі деталі конструкції виготовлені з високоякісних матеріалів, що робить її довговічною та придатною до багаторазового використання.

Як обрати флагшток мобільний віндер?

Мобільні прапори віндери можуть мати різну форму: вітрило, перо, крило, крапля.

Зупинити свій вибір варто на тій формі, яка найбільше відповідає логотипу компанії, чи іншому зображенню, що Ви плануєте розмістити на полотні.

Виготовлення рекламних мобільних прапорів з логотипом

Для виготовлення прапорів віндерів використовується тканина прапорна сітка, що робить їх стійкими до атмосферних впливів.

Повнокольорове зображення наноситься методом сублімаційного друку, завдяки чому кольори яскраві та насичені. Такі прапори можна прати та прасувати. Застосовується односторонній та двосторонній друк.

Прапори для нетривалого використання виготовляють із штучного шовку.

Якість зображення на прапорі повністю залежить від якості макету для друку. Тому перед тим, як замовити прапор, варто ознайомитись з вимогами до макетів. Якщо Ви маєте лише логотип, наш дизайнер допоможе створити повноцінний прапор. Ми завжди готові до співпраці.

Виготовлення прапора займе 1-2 дні від узгодження макету.

Флагшток віндера виготовлений з кількох секцій алюмінієвої труби, що робить його стійким до корозії.

Вибір основи віндера залежить від поверхні на яку буде встановлено конструкцію:

 • забивний штир для встановлення в грунт;
 • бетонна плита для розміщення віндера на вулиці;
 • металева плита – універсальна основа для будь-якого типу поверхні.

Власне виробництво дозволяє виконувати замовлення в стислі терміни та замовити прапор віндер за найкращою ціною.

РЕКОМЕНДОВАНІ ТКАНИНИ

Прапорна сітка

Габардин

Штучний шовк

КІЛЬКІСТЬ СТОРІН ДРУКУ

Односторонній друк

Двосторонній друк

ВАРІАНТИ КРІПЛЕНЯ ПРАПОРІВ

Кишення під древко

Люверси

Карабіни