Прапори областей України

Прапор області України для приміщення (розміщення в кабінеті, залі засідань)

Матеріал: щільний атлас, габардин, оздоблений бахромою;

Кріплення: кишеня;

Розмір кабінетного прапора (рекомендована висота древка 2,4 – 3м): 180х120 см

Ціна: 1540,00 грн


Прапор області України для вулиці

Матеріал: прапорна сітка, штучний шовк

Кріплення: кишеня під держак для кріплення на кронштейн, люверси, карабіни для кріплення на флагшток.

Для правильного визначення розміру прапора заповніть форму зворотнього зв’язку.

Менеджери нашої компанії зв’яжуться з Вами уточнять технічне завдання та виконають розрахунок.

Кожна із двадцяти чотирьох областей України має свій герб та прапор. Над їх створенням працювали краєзнавці та художники закохані в історію свого краю. Вивчались історичні документи, що свідчили про старовинні зображення гербів – давні міста та події, величні князі та королі, Військо запорозьке затвердили своє місце в сучасності, оцінювались події та досягнення новітньої історії – розвиток промисловості та сільського господарства та закріплялись в геральдиці. На майбутнє дивимось через призму минулого. Фахівці Українського геральдичного товариства також брали участь у цьому складному процесі. Після обговорень прапори було затверджено на сесіях обласних рад.


Замовити та виготовити прапор Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької або Чернігівської області за оптимальною ціною легко та просто. Варто лише звернутись до нас.


Насамперед необхідно визначитись де Ви плануєте розмістити прапор. Від цього залежатиме вибір тканини. Наприклад, для кабінетних прапорів найкращим вибором буде атлас, а для прапорів на флагштоці перед будівлею – прапорна сітка. Важливо також знати як Ви плануєте кріпити прапор – на древко чи на флагшток, тобто обирати кріплення кишеня під древко, чи зупинитись на люверсах чи карабінах.


Зателефонуйте нам чи напишіть і ми підберемо потрібний розмір, тканину та кріплення прапора. Укомплектуємо всім необхідним для розміщення як в приміщенні так і на вулиці.