Гірлянди з прапорців

Гірлянда з прапорців однотонних це стрічка прапорців різного кольору вшитих в тасьму.

Тканина: 100% поліестер.

Форма прапорця: трикутник, прямокутник, п’ятикутник.

Відстань між прапорцями: на вимогу замовника.


Гірлянда з друкованих прапорців це стрічка прапорців виготовлених на замовлення вшитих в тасьму.

Тканина: штучний шовк, габардин, атлас, оксфорд.

Форма прапорця: трикутник, прямокутник, п’ятикутник.

Відстань між прапорцями: на вимогу замовника.


Що таке гірлянда з прапорців

За визначенням гірлянда з прапорців складається з тасьми та власне прапорців. Прапорці рівномірно вшивають в стрічку. Для кріплення гірлянди з обох боків є вільні кінці.

Для виготовлення прапорцевої гірлянди використовують трикутні, прямокутні, п’ятикутні прапорці. За бажанням замовника прапорці можуть бути однотонними чи з візерунком або текстом.

Виробники пропонують виготовлення прапорців з тканин, спеціально призначених для використання просто неба, їм не страшні перепади температур та вологість, вони надійні та довговічні.

У вуличній гірлянді прапорці з штучного шовку вільно майорять у повітрі за найменшого вітру приваблюючи до себе погляди відвідувачів літніх майданчиків та різноманітних заходів.

Щільнішими тканинами для виготовлення гірлянди з прапорцями є габардин та оксфорд. Вони не просвічуються як штучний шовк і висять більш непорушно.

Прапорці з атласної тканини виглядають особливо презентабельно, але не варто використовувати їх просто неба. Така прапорна стрічка оздобить приміщення.

Прапорці для гірлянди виготовляють шляхом сублімаційного друку, що дозволяє наносити зображення будь-якої складності та кількості кольорів.

Гірлянда з прапорців збереже свій вигляд протягом декількох років, а при використанні в приміщенні термін її служби не обмежений.

Чому варто обрати прапорцеву гірлянду.

Практично необмежена довжина гірлянди дозволяє задіяти велику територію відразу. Прапорцеву гірлянду можна розмістити на стінах, деревах, стовпах в разі оздоблення на вулиці; в приміщеннях заведено прикрашати гірляндами з прапорців порожні верхні полиці стелажів, вільні місця торгових павільйонів і магазинів, полиці, прилавки, карнизи, каси, власне будь-яку відкриту для погляду покупця поверхню.

Гірлянда з прапорців проста і зручна в застосуванні. За бажання встановити гірлянду під силу навіть одній людині, можна відрегулювати її довжину (зменшити), а після закінчення акції (урочистості) вона легко знімається, після демонтажу не залишається сміття.

Гірлянда зручна у транспортуванні, її легко зберігати.

При грамотному дизайні та розміщенні гірлянд можна створити надзвичайно красиву та величну ілюзію просторості приміщення або величезного асортименту товарів, нарешті, надати певній торговій марці ваги і значущості в очах покупців.

Тих, хто зупиняє свій вибір на прапорній стрічці, підкуповує дешевизна її виготовлення, можливість виробництва величезних накладів з мінімальними витратами фінансових та часових ресурсів.