Державний прапор України

Прапор України зшивний з двох рівних полотен синього та жовтого кольору.
Для виготовлення використовується 100% поліестр щільністю 55-60 г/кв.м Призначення: прапор України для кріплення на фасад будинку, для масових заходів.
Оптимальний розмір прапора 1350х900 мм. Кріплення кишеня під древко діаметром 28мм.
Прапор за доступною ціною 70,00 грн


Прапор України виготовлений методом сублімаційного друку
тканина прапоровий шовк (поліестр щільністю 65-70 г/кв.м)
Призначення: прапор України для масових заходів
Максимальний розмір прапора безшовного 2100х1400мм
Кріплення: кишеня під древко, люверси, карабіни


Прапор України виготовлений з прапорної сітки щільністю 115-130 г/кв.м.
Призначення: прапор України для флагштоку, для розміщення на фасаді будинку
Максимальний розмір прапора безшовного 2250х1500мм
Кріплення: кишеня під древко, люверси, карабіни


Прапор України з гербом виготовлений з прапорної сітки щільністю 115-130 г/кв.м методом сублімаційного друку.
Призначення: прапор для флагштоку, для розміщення на фасаді будинку
Максимальний розмір прапора безшовного 3000х2000мм
Кріплення: кишеня під древко, люверси, карабіни


Державний Прапор України символізує спадкоємність поколінь борців за незалежність. Золота та блакитна барви з дохристиянських часів були символом сонця та блакитного неба, багатства, справедливості, могутності та вірності, довіри та нескінченності. В часи середньовіччя прапори ввійшли у вжиток в арміях Європи. Синій щит з золотим Галицьким левом це Герб Львова XIII століття. На Львівській ратуші 25 червня 1848 року підняли синьо-жовтий стяг. Державним Прапором України став саме такий.
Який стандартний розмір Державного Прапора України?
Постанову «Про Державний Прапор України» було прийнято Верховною Радою України 28 січня 1992 року. Затверджено, пропорцію сторін полотнища 2:3. Розмір обирається згідно з умовами його використання – висоти стелі в кабінеті, розміру щогли на якій він буде розміщений чи довжини держака. Наприклад, для кабінету з висотою стелі три метри підійде знамено розміром 180х120см. Для флагштока висотою 6-8 м – горизонтальний стяг 210х140см. Розміри можуть змінюватись зважаючи на умови розташування. Незмінними залишаються лише пропорції сторін.
Який правильний прапор України?
В січні 1992 року національний прапор Верховною Радою України було затверджено Державним Прапором України. Стяг має форму прямокутника. Містить в собі смуги, розміщені горизонтально – синя зверху, жовта знизу. 27 січня 2006 року було затверджено ДСТУ 4512:2006, який встановлює, що жовтий колір має відповідати 012 С, а синій - № 2935 С набору кольорів Pantone.
Як обрати прапор?
Для того, щоб обрати тканину та розмір для виготовлення прапора необхідно визначитись з тим де Ви плануєте його використовувати.
прапори для масових заходів;
кабінетні прапори;
прапори для розміщення на фасаді будинку;
прапори для розміщення на флагштоці.
Для виготовлення прапору для демонстрацій використовують штучний шовк (прапоровий шовк). Це міцна і, водночас, легка тканина, яка дозволяє полотнищу вільно майоріти навіть на невеликому вітрі. За звичай використовують стяги розміром 135х90 см або 150х100см. Використовується кріплення під флагшток-вудку кишеня діаметром 2,5 см.
Такі прапори стануть також незамінними для мандрівників, що хочуть встановити знак на вершині гори яку підкорили чи вболівальників, що підтримують наших спортсменів на міжнародних змаганнях.
Для проведення великих акцій потрібні великі прапори. 20х30 метрів чи ще більший? Не проблема. Зшиємо з кільканадцяти сегментів. Таке полотнище можна підняти на повітряній кулі або розтягти на ширину майдану чи спортивного поля.
В кабінетах посадових осіб стяг є символом держави. Існує декілька правил щодо його встановлення. Знамено розміщується на видноті, по праву руку від стола посадової особи, за президією, а в актовому залі – перед присутніми. Під час ділових зустрічей з міжнародними представниками розміщення державної символіки дасть клієнту чи партнеру зрозуміти всю серйозність намірів та посприяє прийняттю правильних рішень й підписання взаємовигідних договорів. Кабінетний прапор шиють із щільного атласу. Це тканина з глянцевою поверхнею, що надає виробу шляхетного блиску. Знамено шиється з двох полотен з прошарком, кріплення – кишеня під флагшток діаметром 3 см, оздоблюється бахромою та китицями. Для встановлення на підлогу використовується кабінетна підставка для прапора, декоративне навершя. Якою буде комплектація залежить лише від Вашого бажання. Для кабінету радимо обрати знамена 150х100см або 180х120см. В актовому чи конференц-залі гармонійно виглядатимуть стяги розміром 210х140см.
Прапор України для вулиці
Прапор України на флагшток, що встановлений перед будинком виготовляють зі спеціальної тканини, що витримує високе вітрове навантаження – прапорної сітки (multiflag) щільністю 110-130 г/м^2. Полотнище кріпиться до троса за допомогою люверсів або карабінів. Він може бути як горизонтальним, так і вертикальним. Для горизонтальних прапорів зберігається пропорція розміру сторін 2:3. Ширина Державного Прапора України до висоти флагштоку має співвідноситись як 1:6.
Якщо прапор України необхідно розмістити вертикально, слід зауважити, що синя смуга має бути ліворуч, а жовта праворуч, якщо дивитись на прапор. Розмір полотнища залежить від розміру флагштока та Вашого бачення.
Варто звернути увагу на те, що необхідно відповідально поставитись до вибору флагштока. Існує велика кількість пропозицій на ринку України. Різні матеріали – нержавіюча сталь, алюміній, скловолокно. Щогла може бути стаціонарно встановлена та відкидна. Різні системи підняття та опускання прапора. Шнур може бути зовні та всередині щогли. Необхідно зважити всі деталі та зробити правильний вибір. Лише тоді експлуатація флагштока і прапора буде буденною справою, а не подвигом.
Прапор на фасад будинку вивішують за допомогою настінного кронштейна. Кронштейн має бути розміщений не нижче двох метрів над землею. Держак має утворювати зі стіною кут до сорока п’яти градусів. Найкращим вибором тут буде розмір 135х90см. Для виготовлення цих прапорів використовують як прапоровий шовк, так і прапорну сітку.
Коли день прапора України?
23 серпня ми святкуємо День Державного Прапора України згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 987/2004.
Де можна купити прапор України?
Виготовити прапор України за доступною ціною та доставити його в будь-який куточок країни ми можемо у стислі терміни. Багаторічний досвід виробництва та використання якісних матеріалів – запорука відмінної якості наших виробів. Ми використовуємо міцні матеріали, що довго не зношуються та зберігають насиченість фарб. Вироби стійкі до деформації та розтяжок, відповідають встановленим нормам та стандартам.
Виготовлення прапора України можна замовити в нашій компанії. Тканину, розмір, кріплення, фурнітуру Ви можете уточнити та змінити на свій розсуд.
Ми виконаємо друк прапора України найвищої якості в найкоротший термін та за доступною ціною.
У нас Ви можете купити прапори України за оптовими цінами.
Приймаємо замовлення від одного екземпляра.